Wróć do strony głównej
 • Wymiar Środka
 • Wymiar Światła
 • Wymiar Mroku
 • Wymiar Zguby
 • Wymiar Magii

Wymiar Środka

Największy wymiar, znajdujący się w samym środku wymiarów, ten, w którym wszystko żyje i przenika się w nim. Można go nazwać fuzją wszystkich innych, ewentualnie światem życia. Mieści w sobie cały kosmos

Wymiar Światła

Wymiar istot "boskich" i wyższych, utworzonych z magii bądź posługujących się magią wysoką. Jest niezbyt wielkim wymiarem, ograniczającym się do kilku lewitujących wysp, zapełnionych "miastami świateł".

Wymiar Mroku

Mroczny, ponury wymiar bez światła, w którym żyją istoty cienia. Krążą pogłoski, jakoby zostały zrzucone z "niebios". Wymiar wielkości jednej, nieco mniejszej planety, jednak znajdujący się wewnątrz niej, a nie na zewnątrz.

Wymiar Zguby

"Wymiar kary", wieczna pustka, w której nie ma nic, tylko wieczny ból, tak zwane piekło. Jego rozmiar jest nieznany, możliwe iż wymiar jest bezkresny.

Wymiar Magii (Arqa)

Magiczny wymiar magii, pełen wielkiej mocy i energii, przenikający się ze wszystkimi innymi wymiarami, ale do którego samemu nie da się w całości przeniknąć. Jest równie wielki co wszystkie zebrane razem wymiary.

 • Układ Gwiazd Siostrzanych
 • Księżycowy Kraniec
 • Układ Mitthar

Układ Gwiazd Siostrzanych

Słońca Iskra Iskra jest jedną z dwóch siostrzanych gwiazd układu. Starsza od swojej siostry o kilkaset lat, jest także od niej większa i wytwarza więcej ciepła. To jedna z największych gwiazd Galaktyki Wiecznej, w której mieści się cały Układ. Według starych legend jest to serce Twórczyni Ognia, które poświęciła, by wszystkie istoty mogły żyć w cieple jej nieskończonej dobroci. Kłótliwa Kłótliwa jest siostrzaną gwiazdą Iskry. Jest od niej młodsza i większa. Przez swoją błękitnawą barwę uznawana jest za gwiazdę mroźną, tak też czasem jest nazywana, jednak jest to zupełnie błędne założenie. Niegdyś brano ją za oznakę nieszczęścia, stąd też wzięła się jej nazwa. Pomimo swojej barwy i przekonań niektórych istot, ona także dostarcza ciepło. Planety Artetta Pierwsza z planet, leżąca najbliżej słońc. Nazywana też planetą ognia bądź piasków, ze względu na panującą na niej atmosferę, a także brak wody. Dzieci gwiazd, sunni, nazywają Artettę „Stolicą Światła”. Wznoszą tam swoje widowiskowe miasta ze szkła. Ehhai 3 Jest to jedna z dwóch bliźniaczych planet, które krążą z tą samą prędkością, po tej samej orbicie. Niegdyś obie były jednością, jednak zostały rozbite na dwie części przez kometę. Ehhai 3 jest ciemna i niegościnna. Uznaje się ją za czerwoną planetę, ze względu na zabójczy gaz o tym kolorze, który krąży po jej atmosferze. Ze względu na niego żadna żywa istota nie jest w stanie tam zamieszkać. Planeta posiada jednak cztery księżyce, z czego dwa zamieszkiwane są przez ludy sza.
Księżyce Ehhai 3: Lokcer Najmniejszy z księżyców Ehhai 3, pełen głazów, niezamieszkany. Irmaf Jego nazwa wzięła się od dziecka Twórczyni Ognia, Irmafa Pierwszego, który był uznawany za boga piasków. Księżyc składa się wyłącznie z nieskończonej pustynii i jest zamieszkiwany przez sza Thile Nazywany księżycem nadziei ze względu na swoją błękitną barwę, którą zawdzięcza pokrywającemu go kryształowi Armaz Księżyc Wiatru, jego powieszchnię w całości pokrywają fluorescencyjne rośliny. Także zamieszkany przez sza. Ehhai v3 Oderwana od Ehhai 3, bliźniaczka niegościnnej planety. Znana jest ze swoich złotych oraz ognistych deszczów, które zdarzają się dość często. Planeta zamieszkiwana jest głównie przez najróżniejsze odmiany tihai, które już przywykły do panujących tam, skrajnych warunków. Ehhai v3 obfituje w drogocenne kamienie i kryształy, jakich nie sposób znaleźć nigdzie indziej w całej galaktyce. Posiada też tysiące najróżniejszych księżyców, pozostałości po komecie, które nieustannie się ze sobą stapiają, rozpadają czy zderzają. Tinhi Tinhi jest kamienną planetą, składającą się w większości z głazów oraz ogromnych lodowców, które nigdy nie topnieją, ze względu na panujące tam niezwykłe mrozy. Właściwie nie istnieje tam coś takiego jak natura – rośliny nie są w stanie przeżyć, przez co planeta jest niezwykle uboga w tlen. Zamieszkują tam głównie glice, istoty lodu, których nie można uznać za całkowicie żywe.
Księżyce Tinhi: Alvare Jedyny księżyc Tinhi, składający się w większości z lodu, tak jak sama planeta, wokół której krąży Ieea Królestwo natury, zielona planeta całego układu. Ieea nazywana jest głównie ojczyzną fiorów, którzy kochają naturę, jednak ze względu na przyjazne warunki, zamieszkuje tam wiele innych istot. Ogromną jej część stanowi woda. Ieea posiada także siedem różnych księżyców.
Księżyce Ieei: Błękit Największy księżyc Ieei, jest niemal w całości pokryty wodą, znajduje się na nim jedynie kilka małych wysepek Kryształ Księżyc pokryty całkowicie diamentową powłoką Zielonka Księżyc-dżungla, zamieszkała przez dziwne, niezbyt przyjazne istoty Błysk Księżyc pokryty mocną warstwą odbijającą światło, nocami jest niczym malutkie słońce bądź nieco większa gwiazda. Jest to najmniejszy księżyc Quera Jeden z trzech księżyców siostrzanych, kamienny Ayma Iltra Hikiri Granatowa planeta, której aż 95% stanowi woda. Jest to druga najbardziej sprzyjająca życiu planeta, zaraz po Ieei i bardzo chętnie zamieszkiwana przez najróżniejsze istoty, jednak wśród nich zdecydowanie przeważają te wodne. Kilkanaście archipelagów, które są na planecie, właściwie pozostają niezamieszkane. Aviziti Czarna i nieprzyjazna planeta, właściwie prawie nieznana. Uważana niegdyś za znak zguby i zniszczenia. Każdy, komu udało się dostać na jej powierzchnię i nie zostać zniszczonym przez czarne skały, krążące po jej orbicie, nigdy później nie został odnaleziony.

Księżycowy Kraniec

Słońce Lux Planety Varaxa Michsx Exarta Rixyta Planeta Piasków Planeta Błysków Planeta Ciemności

 • Ludzie
 • Fiorzy
 • Diabliki
 • Arhoły
 • Sza
 • Sunny
 • Kari
 • Vaxiry
 • Demony
 • Bogowie
 • Mirianie
 • Aquali
 • Alei
 • Senni Wędrowcy
 • Glice
 • Erraty
 • Wampiry
 • Infery

Ludzie

Ludzie to po prostu ludzie. Chyba nie trzeba ci opisywać ludzi? Cztery kończyny: dwie ręce, dwie nogi. Para oczu i para uszu, nos na środku twarzy, usta poniżej. Kłaki na głowie. No i czerwona krew.

Fiorzy

Fiorzy to lud nazywanie mylnie "dziećmi gwiazd" (przez gorącą krew) albo "elfami" (przez swój wygląd)

Wygląd Świecące oczy Zazwyczaj koścista sylwetka Zebranie tłuszczu bądź wyćwiczenie mięśni jest dla nich bardzo trudne, jednak nie niemożliwe Szpiczaste uszy Błękitna krew Co jednak nie wpływa na ich kolor skóry, która może być w zasadzie dowolnego koloru Budowa Gorąca krew Układ krwionośny fiorów nie ogrzewa ich krwi, lecz ją schładza, przez co w przypadku śmierci, fiorzy dosłownie dokonują samozapłonu. Jeśli rana u fiora jest zbyt długo otwarta, wypływająca krew może poważnie poparzyć skórę samego fiora Lekkie kości Dzięki nim fiorzy mogą dość wysoko skakać, jednak ich kości są także bardzo łatwo łamliwe. Uszy Uszy fiorów nie tylko są spiczaste, ale także fiorzy są w stanie nimi poruszać i za ich pomocą wsłuchiwać się w daną częstotliwość dźwięku, zależnie od ustawienia. Często patrząc na nie można też odkryć, co fior aktualnie czuje. Jeśli uszy są opuszczone fiorzy bywają smutni, źli albo przestraszeni, ustawione pionowo - zdumieni bądź skupieni, za to wysoko - zaskoczeni bądź po prostu zadowoleni. Wiek Dorosłość: 25 lat Przeciętna długość życia: od 300 do 500 lat

Diabliki

Co tu dużo opisywać? To diabły, tylko że takie mniejsze!

Wygląd Rogi Ich wielkość zależy od wieku. Najstarsze diabły potrafią mieć po pięć par pozwijanych, zabójczych rogów Ogon Typowo diabelski ogon, zakończony groźną strzałką. Jego długość również zależy od wieku. Podwójnie spiczasto zakończone uszy Ponieważ raz jest zbyt mainstreamowy Kolor Każdy pełnokrwisty diablik ma dziwny gen, który definiuje kolor wszystkich ich cech - od skóry, włosów po oczy. Mogą występować niewielkie odstępstwa od tej reguły, ale naprawdę nieliczne i nie za duże. Najczęstszymi diablikami są diabliki czerwone Kły Budowa Ogon Dzięki ostrej końcówce ogona diabliki są w stanie wstrzyknąć innej istocie do organizmu swoją trującą krew, im jej więcej, tym bardziej zabójczy jest efekt. Jest to też jednak ich najsłabszy punkt, jeśli ktoś uderzy go zbyt mocno, jest w stanie unieruchomić diablika na dłuższą chwilę a nawet pozbawić go przytomności Krew Czarna krew diablików jest śmiertelna trucizną, drugą najgroźniejszą zaraz po krwi miriańskiej. Nikt nie wynalazł jeszcze na nią lekarstwa Ce Arqa Dodakowa część układu krwionośnego, która pozwala diablikom na korzystanie z wyjątkowego rodzaju magii, dostępnego tylko dla nich. Za jej pomocą mogą wpływać na niewielkie elementy w rzeczywistości i całkowicie przemianowywać ich egzystencję. Jeśli używają tej magii zbyt dużo, sami tracą kontakt z rzeczywistością.

Z powodu tego organu nie są w stanie w pełni korzystać ze skomplikowanej magii znaków, dostępnej dla każdego innego Wiek Dorosłość: 24 lata Przeciętna długość życia: od 430 do 600 lat

Arhoły

Słyszałeś kiedyś o aniołach? Tak? To wyobraź sobie takiego z trzema parami skrzydeł, dwoma parami rąk i przerażającym spojrzeniem śmierci

Wygląd Czarne białka Bo białe białka to przeżytek Świecące oczy Dwie pary rąk Trzy pary błoniastych, potężnych skrzydeł Bardzo długie nogi Wysoka, "rozciągnięta" sylwetka Trzy pary spiczastych uszu Budowa Skrzydła Trzy pary skrzydeł, mogących poruszać się niezależnie od siebie. Silne, mogą działać jak tarcza. Arhoły są w stanie całkowicie się nimi zakryć. Nawet jedna para skrzydeł jest w stanie unieść je w powietrze Ręce Dwie pary rąk, dzięki czemu mogą robić nimi dwa razy więcej. Jedna para wyrasta prawie z pleców Wzrok Pomimo groźnie wyglądających, błyszczących oczu, arhoły mają dość słaby wzrok Uszy Dzięki trzem parom uszu mogą słyszeć ze wszystkich kierunków, jednak ich słuch nie jest jakiś nadzwyczajny Krew Krew jest specyficzna, niektórym rasom jest w stanie zaszkodzić, innym nie, niektórym wręcz pomaga. Otruwa: Alei, Diabliki; Leczy: Ludzie Wiek Dorosłość: Arhoły nie znają pojęcia bycia albo nie-bycia dorosłym Przeciętna długość życia: od 550 do 600 lat

Sza

Tajemnicze ludy znajdowane głównie na pustyniach bądź w górach. Całe swoje ciała okrywają materiałami

Wygląd Zakrywanie ciała Nikt dokładnie nie wie jak wyglądają sza, gdyż całe swoje ciala opatulają w materiały, zostawiając zwykle na wierzchu oczy oraz rozpuszczone włosy Włosy Sza nie ścinają ani nie golą włosów, zawsze zostawiają ich naturalną długość. Nie związują ich Uszy Ich uszy mają dziwną kulkę na końcu, ale w sumie to na nic nie wpływa Budowa Usta Sza z całą pewnością mają usta, gdyż są w stanie z nich wydobyć obezwładniający krzyk, który może nawet zabić przeciwnika. Jednak ich tabu silnie zabrania używania go bez powodu

Każde ich słowo może mieć poważne konsekwencje dla każdego w ich pobliżu, dlatego nie rozmawiają ze sobą na głos, a porozumiewają się poprzez myśli Skóra Skóra sza wytwarza silnie trujące toksyny, które dla wszystkich stworzeń oprócz nich, może być zabójcza. Z tego powodu zakrywają każdy kawałek skóry Włosy Sza żywią się poprzez wchłanianie przez włosy odpowiednich substancji z powietrza Wiek Dorosłość: 32 lata Przeciętna długość życia: od 100 do 150 lat

Sunny

Prawdziwe dzieci gwiazd, niemal zawsze radosne i słoneczne. Ich entuzjazm jest zaraźliwy!

Wygląd Złoto Mogą mieć lekko złotą skórę, złote oczy, ogólnie mogą być złote, choć nie muszą. Wszystko zależy od gwiazdy-rodzica Budowa Ye Arqa Sunny mają specjalne połączenie w mózgu, dzięki której mogą łączyć się ze sobą i tworzyć jeden, wspólny "superumysł", mogący składować wielkie pokłady magii. Jeśli w ten sposób połączą się z aktywną Gwiazdą są w stanie przez krótką chwilę wytworzyć siłę równą bombie atomowej. Odwrotne starzenie Sunny przychodzą na świat już w sile wieku i starzeją się wstecz, żeby umrzeć jako małe dzieci, wobec tego zawsze wiedzą, ile zostało im życia Nieśmiertelność Dopóki sunny nie osiągną wieku 0, są w zasadzie nieśmiertelne i niemożliwe do zabicia Wiek Dorosłość: Zawsze są dorosłe Przeciętna długość życia: Zależy od samej sunny. Jedne mogą przeżyć tysiące lat, inne tylko kilka.

Kari

Zielone stworki z wielkimi uszami i zdolnościami wokalnymi, nazywani kosmitami

Wygląd Zielona skóra Zielone włosy Naprawdę wielkie uszy Budowa Struny głosowe Kari są w stanie wydobywać z siebie dźwięki o najróżniejszych częstotliwościach Uszy Dzięki ich budowie i wielkości są w stanie też wyłapywać dźwięki o najróżniejszych częstotliwościach Odporność Ze swoją niezwykłą budową, Kari są odporni niemal na każdą truciznę na świecie. Nie chorują Wrażliwość Kari nie są przystosowane do przebywania na słońcu, ich skóra może się zacząć palić, jeśli za długo przebywają na zewnątrz, na dodatek ich oczy źle znoszą światło Krew Anty-Arqa Kari są źle przystosowane do magii, jeśli używają jej zbyt dużo, może się to poważnie odbić na ich psychice Wiek Dorosłość: 12 lat Przeciętna długość życia: od 65 do 70 lat

Vaxiry

Senne potwory, które zmieniają przyjemne, spokojne sny na koszmary i żywią się wywołanym strachem

Wygląd "Tatuaż" Vaxiry rodzą się z niewielkim, czarnym znakiem na skórze, który przez całe ich życie rośnie i rośnie. Gdy pokryje ostatni wolny skrawek skóry, vaxir umiera Spiczaste uszy Skrzydła Delikatne, wróżkowe Budowa Niematerialność Vaxiry żyją tylko i wyłącznie w formie psychicznej i nie posiadają faktyczniej, fizycznej formy. Niemniej jednak są w stanie osiągnąć pozorną fizyczną formę wewnątrz snów żywych istot Skrzydła Pomagają im unosić się na falach snów. Są całkowicie niematerialne, zbudowane z esencji snów zjedzonych przez vaxira. Im więcej energii, tym większe i wytrzymalsze skrzydła Wiek Dorosłość: 2 lata Przeciętna długość życia: gdzieś pomiędzy 1 rokiem a tysiącami lat

Demony

Stwory stworzone wyłącznie z magii, pochodzące od żywiołów magii pierwotnej

Wygląd Demony mogą przyjmować najróżniejsze formy, zależnie od swojego powodzenia Demony czterech żywiołów Livreny (Ogień) Najczęściej ukazują się jako różne wariacje płomieni, czasami po prostu błyski, po któych zostaje chmura dymu Screffty (Woda) Przypominają niewielkie stworzenia morskie, najczęściej węgorze o wielkich głowach z zębiskami Ovarty (Powietrze) Stwory udające ptaki, które jednak nie posiadają oczu. Na głowie mają kilkanaście czułek Mirhy (Ziemia) Grasujące pod ziemią stworki, najczęściej z pyskami gryzoni. Często mają po kilka par uszu Pozostałe Antary Stwory emocji, będące w stanie przejąć ciała żywych istot, poprzez żerowanie na ich miłych wspomnieniach. Mało kiedy ukazują swoją prawdziwą formę, ale gdy to robią, najczęściej wyglądają jak małe, stereotypowe duchy Kalhy Demony zwierzęce. Naśladujące zachowania zwierząt oraz ich wygląd Stimhy Demony najbliższe "wyglądem" istotom myślącym. Posiadają intelekt i swoje własne pobódki. Posiadają twarze ludzkie, mogą także mieć ręce, jednak żaden nie posiada widocznych nóg. Lewitują nad powierzchnią, nigdy jej nie dotykając Wiek Demony nie rozumieją istoty wieku i przemijalności czasu. Jest to dla nich zbyt przyziemny koncept.

Bogowie

Boskie istoty, mieszkające w niebiosach i posiadające ogromną siłę, którą stworzyli świat i go pilnują

Wygląd Jak wyglądają bogowie? Wiecie? Oni się kiedykolwiek pokazują? Wiek Nie wiem, nieśmiertelni? Pewnie też krucho u nich z konceptem czasu.

Mirianie

Dzikie ludy z dzikich miejsc, najczęściej spotykani w Złotej Puszczy oraz ciemnych miejscach dzieczy

Rasa potomna od fiorów Wygląd Świecące oczy Spiczaste uszy Zielona krew Której kolor również nie wpływa na kolor skóry, jak u fiorów Budowa Trująca krew Miriańska krew normalnie jest trująca, sam jej dotyk może skutkować nieprzyjemną chorobą skóry, jednak odpowiednio użyta może także działać jako zbawienne lekarstwo Lekkie kości jak u fiorów Uszy jak u fiorów Wiek Dorosłość: 9 lat Przeciętna długość życia: 25 do 30 lat

Aquali

Wodny lud, żyjący w wodzie i przystosowany do tego życia w wodzie

Rasa potomna od fiorów Wygląd Uszy Aquali mają uszy z potrójnym, spiczastym zakończeniem i błoną między nimi Błona Posiadają błonę między palcami u rąk i nóg. Płetwy Mają płetwę na plecach wzdłuż kręgosłupa, dwie na przedramionach i dwie z tyłu łydek Budowa Płetwy i błona Dzięki płetwom i błonom aquali są w stanie zwinniej i szybciej pływać Skrzela Posiadają zarówno je, jak i płuca, dzięki czemu mogą oddychać zarówno pod jak i nad wodą Struny głosowe Aquali mogą wydobywać z siebie dźwięki podobne do delifnów, których nikt poza nimi nie może zrozumieć Oczy Posiadają dodatkową, przezroczystą powiekę na oczach, dzięki której nie męczą się one od wody, mają też wspaniały wzrok Wiek Dorosłość: 17 lat Przeciętna długość życia: od 200 do 250 lat

Alei

Wyglądają w miarę zwyczajnie, może poza ogromnymi, pierzastymi skrzydłami, które wyrastają im z pleców

Rasa potomna od ludzi Wygląd Skrzydła Wielkie, ptasie i pierzaste Włosy Alei nie lubią zbytnio włosów, więc golą swoje głowy na łyso Budowa Skrzydła Dzięki nim są w stanie wznieść się w przestworza i latać, jednakże skrzydła bardzo łatwo jest przebić np. strzałą. Są zwrotniejsze niż arhoły, jednak ich skrzydła są wiele słabsze Oczy Alei mają sokoli wzrok Ptasi trel Alei są w stanie rozmawiać z ptakami "swojego gatunku" i zaprzyjaźniać się z nimi Wiek Dorosłość: 19 lat Przeciętna długość życia: 100 do 150 lat

Senni Wędrowcy

Istoty dowolnej rasy, które mają w sobie kapkę krwi vaxirskiej, wobec czego mogą wchodzić wcudze sny

Rasa potomna od vaxirów Wygląd Ich wygląd zależy od tego, jakiej rasy są w swojej drugiej połowie

Tak jak vaxiry posiadają swego rodzaju "tatuaż", widoczny jednak tylko dla innych tej samej rasy oraz pełnych vaxirów. Są mniejsze niż tatuaże vaxirów, nie rozrastają się tak i nie definiują długości życia

Glice

Ludzie lodu. Nie dlatego, że żyją wśród lodu, ale sami są z niego zrobieni

Wygląd Ich wygląd zależy od woli twócy. Jakkolwiek, byle z lodu Budowa Lód! Dopóki nie rozwalisz im głowy, w zasadzie są nieśmiertelne i mogą odbudować swoje ciało

Nie są odporne na ciepło

Są w zasadzie zmiennokształtne, jako że mogą poprawić samych siebie dłutem

Nie odczuwają bólu Wiek Dorosłość: rok Przeciętna długość życia: Nie starzeją się, więc są długowieczne

Erraty

Erraty są "błędami naukowców"

Wygląd Ich wygląd jest zależny od widzi-mi-się naukowców, którzy nad nimi pracowali oraz wcześniejszej rasy takiej erraty Wiek Dorosłość: zależna od wcześniejszej rasy Przeciętna długość życia: kilka/kilkanaście lat mniej niż we wcześniejszej rasie

Wampiry

Wampiry to wampiry. Prastare, blade istoty, pijące krew

Wygląd Blada skóra Wampiry nie mają krwi, muszą ją pić od innych, więc naturalnie są blade Błyszczące, czerwone oczy Bez źrenic Kły Budowa Kły Muszą czymś pić krew, więc oczywiście mają kły Oczy Ich oczy się świecą i dzięki nim lepiej widzą w ciemności. Są w stanie też "prześwietlić" kogoś i dowiedzieć się, jaką kto ma krew Skóra Delikatna skóra, słabo odporna na słońce Wiek Dorosłość: zależne od wcześniejszej rasy Przeciętna długość życia: długowieczne dopóki nie zabraknie im pożywienia lub nie spalą się na słońcu

Infery

Potwory żywiące się złotem, wyglądające trochę jak szalony sen naukowca krzyżującego zwierzęta

Wygląd i budowa Wygląd jest zależny od typu infera Infery ogniste, latające Zwykle wyglądają jak krzyżówka ptaków i jaszczurek, w dowolny sposób. Najczęściej to ich skrzydła są ptasie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by były smocze. Są w stanie pluć ogniem ze swoich paszcz/dziobów. Są także ognioodporne. Infery ogniste, lądowe Wilko-konie z ognistymi grzywami. Nie zieją co prawda ogniem jak ich latający odpowiednicy, ale zostawiają za sobą ognisty szlak z kopyt/łap. Infery powietrza Wpół przezroczyste krzyżówki owadów z ptakami, raczej wielkości tych drugich. Nie robią zbyt wielkich szkód, przynajmniej dopóki występują samotnie. Ich skrzydła gdy są w grupie, mogą wywołać dość mocny wiatr. Infery wodne, pływające Infery wodne, brodzące Infery ziemi, kopiące Infery ziemi, tratujące Lordzi inferów, latający Lordzi inferów, atakujący Infery normalne Królowe inferów Bogowie inferów Wiek Dorosłość: od momentu powstania Przeciętna długość życia: zależna od ilości zjedzonego złota

 • Twórcy
 • Król Losu
 • Siostry Gwiazdy
 • Środek Kosmosu
 • Bóg-Słońce
 • Stworzenie Ieei
 • Klejnot Burz
 • Serce Twórczyni Gwiazd
 • Mistrzowie Pogody
 • Pory Roku
 • Miesiące
 • Dni Tygodnia
 • Dzień